Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BUTIK ME VESHJE PER FEMRA, brenda tregut te Medresese Kërkon të punësojë Shitese

Te kete mbaruar arsimin e mesem. Me eskperience pune. Mosha deri 25 vjeç. Te jete pa preukopime te tjera familjare. Ofrohet pagese e kenaqshme. Orari i punes 06:30 – 14:30, Adresa: Brenda tregut te Medresese, tregu Lahi

Botuar më 23/03/2019

Butik Lov N Label Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 20-35 vjeç. Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Bardhyl", 200m mbi Bar Olso, ne drejtim te Farmacie nr. 10

Botuar më 22/03/2019

Rrobaqepesi Laura Kerkon te punesoje 2 Rrobaqepese

Te dije te presi dhe te qepi. Paga 30.000 leke, Adresa: Rruga Don Bosko, perballe Vision Plus

Botuar më 22/03/2019

RROBAQEPSI NE PORCELAN Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Lineare, Travete, Braco. Ofrohen pagesa shume te mira (paga mbi nivelin e tregut). E Diela pushim, Adresa: Porcelan.

Botuar më 22/03/2019

RROBAQEPSI NE PORCELAN Kërkon të punësojë Pergjegjese

Linje. Ofrohen pagesa shume te mira (paga mbi nivelin e tregut). E Diela pushim, Adresa: Porcelan.

Botuar më 22/03/2019

RROBAQEPSI NE PORCELAN Kërkon të punësojë Kontrollore cilesie

Ofrohen pagesa shume te mira (paga mbi nivelin e tregut). E Diela pushim, Adresa: Porcelan.

Botuar më 22/03/2019

Butik V+KING (me veshje vetem per femra) kerkon te plotesoje stafin me: Shitese

Paga 42.000 leke+siguracion. Puna 7.5 ore ne dite. Kriteret: * Te kene aftesi shume te mira komunikuese ne pune dhe ne grup. *Me dhe pa eksperience pune. * Te jene te disponueshme per te punuar ne te dyja turnet. * Mosha deri 40 vjeç. Adresa: Rr. “Pjeter Budi”, prane Liceut, Adresa: Te interesuarat per interviste do te paraqiten me CV pa foto nga ora 17:00 – 20:00 ne rr. “Myslym Shyri”, prane ktheses se Drejtorise se Policise.

Botuar më 22/03/2019

Fasoneri Kërkon të punësojë Punonjes/e

Per prodhim kepucesh. Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Ne dalje te Kombinatit, sa hyn tek rruga e Prushit, 300m poshte,

Botuar më 21/03/2019

Kompania tekstile turke Cotex Textile shpk me qender ne Izmir operon me dy fabrika ne Shqiperi per tregun e huaj Gjerman, Anglez dhe Amerikan. Cotex Textile merret kryesisht me prodhimin e veshjeve te grave si funde, fustane, pantallona etj.Cotex Textile

Mashkull/femer. me/pa eksperience ne te gjithe departamentet e rrobaqepesise.Cotex Textile ofron:- Paga konkuruese ne treg- Pune te vazhdueshme- Bonuse- Ambient dhe kushte te mira pune- Transport i garantuarPersonat e interesuar mund te na kontaktojne numrin e tel:, Adresa: Prane City-Park

Botuar më 20/03/2019

Rrobaqepesi-Kemishtari Kërkon të punësojë Punonjese

/Prestare dhe Jakaxhie. Me eksperience pune, paga mujore 40.000leke+siguracione te diskutueshme, e diela pushim, me kohe te plote, mundesi per rritje profesionale, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, ish kombinati ushqimor

Botuar më 19/03/2019