Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ORIGINAL MARINES Kërkon të punësojë Shitese

Te kene njohuri baze te kompjuterit, me eksperience pune ne kete fushe per filialet e...

Botuar më 15/09/2019

ORIGINAL MARINES Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune ne kete fushe per filialet e tij ne Myslym Shyri,dhe Teg.Te interesuarat duhet te plotesojne keto kushte:1)Gjuhe e huaj Anglisht ose Italisht.2)Te kene njohuri baze te kompjuterit.3)Mosha nga 25-45 vjeçe., Adresa: Tirane

Botuar më 15/09/2019

ORIGINAL MARINES Kërkon të punësojë Shitese

Te kene njohuri baze te kompjuterit, me eksperience pune ne kete fushe per filialet e tij ne myslym shyri dhe teg, kandidatet qe i plotesojne kriteret e mesiperme te paraqiten prane dyqaneve.

Botuar më 15/09/2019

Atelie Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Shume e mire Leke |

Kerkohen 2 rrobaqepese per pune ne ATELIE prane 21 dhjetorit. Njera te jete specialiste per fustane te rriturish dhe tjetra rrobaqepese e pergjitheshme., Paga dhe kushtet e punes shume te mira ne varesi te aftesive profesionale., Tiranë, Adresa: Tek 21 Dhjetori Tirane, kerkohen 2 rrobaqepese per pune ne atelie prane 21 dhjetorit. njera te jete specialiste per fustane te rriturish dhe tjetra rrobaqepese e pergjitheshme., paga dhe kushtet e punes shume te mira ne varesi te aftesive profesionale. per me shume informacion kontaktoni ne cel. 0697312305, te kete eksperience ne qepjen e fustaneve per te rritur

Botuar më 14/09/2019
Paga: Shume e mire Leke

Atelie Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Shume e mire Leke |

Kerkohen 2 rrobaqepese per pune ne ATELIE prane 21 dhjetorit. Njera te jete specialiste per fustane te rriturish dhe tjetra rrobaqepese e pergjitheshme., Paga dhe kushtet e punes shume te mira ne varesi te aftesive profesionale., Tiranë, Adresa: 21 Dhjetori, kerkohen 2 rrobaqepese per pune ne atelie prane 21 dhjetorit. njera te jete specialiste per fustane te rriturish dhe tjetra rrobaqepese e pergjitheshme., te jene me eksperience ne rrobaqepesi., te kete eksperience ne qepjen e fustaneve per te rritur

Botuar më 14/09/2019
Paga: Shume e mire Leke

Kerkohen Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Paga 28.000 leke-35.000 leke pus sigurime. Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Ali Demi", Shkoze

Botuar më 14/09/2019

"IVY" SHPK Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune, page e kenaqshe + siguracion, Adresa: Babrru

Botuar më 13/09/2019

Kompania L.P Export kerkon te punesoje 15 Rrobaqepese

Pantallonash. Puna me kohe te plote, Adresa: Kombinat

Botuar më 12/09/2019

SHOQERIA EGJEU TEKSTILE PER SHTEPI DHE HOTELE Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 25-45 vjeç. Preferohet te jete me eksperience pune. Intervistat nga e Hena ne te Shtune nga oren 9.00-16.00, Adresa: Rr. “Asim Vokshi”, ish Stacioni trenit, prane postes 5/1

Botuar më 12/09/2019

KERKOHET Prestar

Femer. Me eksperience pune, Adresa: Zona e bllokut

Botuar më 10/09/2019

RROBAQEPSI NE TIRANE E CILA HAP LINJE TE RE NE PORCELAN Kërkon të punësojë Punetore

Per te gjitha proçeset e punes. Ofrohet pagese e kenaqshme, Adresa: Porcelan.

Botuar më 10/09/2019