Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RROBAQEPESE

Njoftime pune - Kerkohet

Kriteret

Me eksperience per qepje rroba pune.2 te shtuna pushim dhe dy te shtuna pune orari deri ne 1:30

Detyrat dhe Pagesa

Bruto 1900 leke te reja dita

Kontakte

5 Maji

Botuar më 23/06/2022

)