Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RROBAQEPESE

KOMPANIA LSH ALBANIA

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune per syzator, lineare dhe pastrimin e fijeve
Kushtet e punes shume te mira.

Detyrat dhe Pagesa

Pagesa me e mire ne treg
Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit

Kontakte

Kombinat

Botuar më 07/10/2019

)