Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RROBAQEPESE

Kerkohen

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

28.000 leke-35.000 leke pus sigurime

Kontakte

Rr. "Ali Demi", prane shkolles Kushtrimi Lirise

Botuar më 10/11/2019

)