Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RROBAQEPESE

Dea shpk

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me pervoje pune

Detyrat dhe Pagesa

Paga fillon nga 35.000 leke

Kontakte

Rr. "5 Maji", tregu medresese, ngjitur me Rreli Tekstil

Botuar më 03/12/2019

)