Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RROBAQEPESE

B.C DESIGNER

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me dhe pa eksperience pune ne prerje dhe qepje

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Nese jeni duke kerkuar rritje profesionale dhe pagese financiare te kenaqshme na kontaktoni!

Kontakte

Rr. Myslym Shyri
Tiranë

Botuar më 20/06/2021

)