Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RROBAQEPESE

ALTAR FASHION HOUSE

NE KUADER TE ZGJERIMIT TE AKTIVITETIT KERKON TE PUNESOJ 2 PERSONA NE POZICIONIN RROBAQEPESE

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Kushte shume te mira pune
Personat e interesuar mund te na kontaktojne ne:

Kontakte

info@altar.al
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 03/12/2019

)