Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ORIGINAL MARINES Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune ne kete fushe per filialet e tij ne Myslym Shyri,dhe Teg.Te inter...

Botuar më 16/08/2019

RROBAQEPESI Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Me eksperience pune. Paga 30.000 leke + siguracion ne baze te pages, e shtuna dhe e diela pushim.. Ofrohet transport per zonen e Freskut, Kafja e Rremes, Babrru., Adresa: Rr. "5 Maji", mbas Qendres Concord, kati II.

Botuar më 20/08/2019

MALNA TEX SH.P.K RROBAQEPESI INDUSTRIALE NE PRODHIMIN E PANTALLONAVE DHE RROBAVE TE PUNES PER EKSPORT KERKON Ekonomiste

Ekonomiste te brendshme, preferohen kandidate me eksperience pune, te njohin gjuhen Italiane dhe programet baze te kompjuterit. Cdo kualifikim tjeter dhe eksperience do merret ne konsiderate ne perzgjedhjen e kandidatit. Dergoni CV ne adresen e emailit, Adresa: Kompleksi Xhura, Porcelan, Tirane

Botuar më 20/08/2019

Love Lebel Milano Butik Kerkon te punesoje 2 Shitese

Paga e kenaqshme. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë, Adresa: Tek Selvia

Botuar më 19/08/2019

Love Lebel Milano Butik Kërkon të punësojë Menaxhere

Paga e kenaqshme. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë, Adresa: Tek Selvia

Botuar më 19/08/2019

Atelie veshje per te rritur dhe femije Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Paga shume e mire ne baze te aftesise profesionale |

Kerkohen 2 rrobaqepese per pune ne ATELIE prane 21 dhjetorit. Njera te jete specialiste per fustane te rriturish dhe tjetra rrobaqepese e pergjitheshme., Tiranë, Adresa: 21 Dhjetori

Botuar më 16/08/2019
Paga shume e mire ne baze te aftesise profesionale

ORIGINAL MARINES Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune ne kete fushe per filialet e tij ne Myslym Shyri,dhe Teg.Te interesuarat duhet te plotesojne keto kushte:1)Gjuhe e huaj Anglisht ose Italisht.2)Te kene njohuri baze te kompjuterit.3)Mosha nga 25-45 vjeçe., Adresa: Tirane

Botuar më 16/08/2019

ORIGINAL MARINES Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune ne kete fushe per filialet e tij ne Myslym Shyri,dhe Teg.Te interesuarat duhet te plotesojne keto kushte:1)Gjuhe e huaj Anglisht ose Italisht.2)Te kene njohuri baze te kompjuterit.3)Mosha nga 25-45 vjeçe., Adresa: Tirane

Botuar më 16/08/2019

Kerkohen Rrobaqepese

Per xhupa. Paga e kenaqshme. Me eksperience puneMosha 30-40 vjeç, Adresa: Rr. "Ali Demi", Shkoze

Botuar më 15/08/2019

DYQANI AQUAMARINE (TEG) Kërkon të punësojë Shitese

Te kene eksperience pune. Te kene njohuri te gjuhes angleze & italiane. Puna 6 ore ne dite. Ju lutem dergoni CV-ne tuaj me foto ne adresen e emailit

Botuar më 13/08/2019

Dyqani Koton ne QTU Kërkon të punësojë Shites/e

Mosha 20-30 vjec. Te kete eksperience pune. Te jete i/e komunikueshme dhe i/e afte te punoje ne grup. Te jete i/e disponueshem/me per t'u alternuar ne te dyja turnet. Te mos jete i/e angazhuar ne shkolle. Per me shume kontaktoni ne kete numer, Tiranë

Botuar më 13/08/2019