Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Atelie Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Specialiste me pagat me te mira ne treg te cilat variojne nga 30.000 - 50.000 leke + siguracion te paguar. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Pjeter Bogdani", mbas shkolles Edit Durham

Botuar më 23/06/2018

Zeneli SHPK Kërkon të punësojë Punetore

Per rrobaqepesi. Me ose pa eksperience pune. Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Blloku i Vilave Selite, Tirana e Re

Botuar më 22/06/2018

Firma Italiane LAGHI sh.p.k E cila operon në Shqipëri prej më shumë se 20 vjetësh, e certifikuar me ISO 9001 për cilësinë. Hap linjën e RE në katin e 3-të për prodhimin e veshjeve dhe kërkon të punësojë me dhe pa ekperiencë: Punetore

Për repartet e rrobaqepësisë, prestarisë, modelistikës, palosjes. Ofrohen kushte bashkëkohore pune si dhe pagesë ndër më konkurrueset në treg. Për personat pa eksperiencë, që duan të punësohen, ofrohen falas trajnime përgatitore për prerje, qepje dhe njohuri të këmishës nga A në ZH!!!, Tiranë, Adresa: Rruga Tre Dëshmorët, Ish kombinati ushqimor (përballë KMY)

Botuar më 22/06/2018

BUTIK "JAKOVO MIAMI" Kërkon të punësojë Shitese

Me ose pa eksperience. Te jete vajze e pergjegjshme, shume korrekte dhe e shkathet, pa angazhime, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", 100m poshte Karburant Gulf.

Botuar më 22/06/2018

DYQAN NUSERIE "MY LEDY" Kërkon të punësojë Punonjese

Mundesisht te kete njohuri dhe ne makinen qepese. Te kete arsimin e mesem. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. “Myslym Shyri”

Botuar më 22/06/2018

Rrobaqepesi Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Te dije: Syzator, ripature, lineare, paketim, pastrim fijesh, etj. Preferohen me eksperience pune. Ofrohet pagese e kenaqshme + siguracion dhe kushte te mira pune, Adresa: Prane Xhamllikut

Botuar më 22/06/2018

DYQANET FLO SHOES NE TIRANE Kërkon të punësojë Shitese

Te plotesoje keto kushte: -Mosha 20-30 vjec -Te kete eksperience pune -Te jete e komunikueshme dhe e afte te punoje ne grup. - Kohezgjatja e punes afatgjate. - Mund te paraqiteni per interviste ne dyqanin FLO ne Teg nga ora 10:00-20:00, Tiranë

Botuar më 21/06/2018

Rrobaqepesi Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune, page e kenaqshe + siguracion, Adresa: Kinostudio

Botuar më 21/06/2018

Kompania Austriake Kroate BOXMARK Kërkon të punësojë Punonjes

(250 persona) ne Kroaci per profesionin e qepjes se sediljeve te makinave. Punonjesit duhet te kene kopje te pashaportes dhe CV. Per me teper informacion telefononi nr e kontaktit

Botuar më 21/06/2018