Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Era shpk Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Me ekperience pune.Te jete korrekte dhe serioze ne pune. Paga e kenaqshme. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin

Botuar më 22/05/2018

Era shpk Kërkon të punësojë Prestar

(Femer). Me ekperience pune. Te jete korrekte dhe serioze ne pune. Paga e kenaqshme. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin

Botuar më 22/05/2018

Kerkohet Rrobaqepese

Me eksperience pune. Me orar te plote ose te pjesshem, Adresa: Rruga e Barrikadave

Botuar më 22/05/2018

FABRIKE KEPUCESH Kërkon të punësojë Punetore

Kepucarie. Me eksperience pune. Paga e kenaqshme + siguracion, Adresa: Rr. “Siri Kodra”, perballe Frigoriferit

Botuar më 22/05/2018

KERKOJME TE PUNESOJME Shitese

Me eksperience pune. Mosha mbi 25 vjec, Tiranë, Adresa: Prane ish Ekspozites

Botuar më 22/05/2018

Butik tek Tregu Cam Kërkon të punësojë Shitese

Puna turni I ose II. Me eksperience pune. Te jene te paraqitshme Prioritet kane personat qe dine te flasin mire Anglisht ose Turqisht. Pagesa e kenaqshme + siguracion Te interesuarat te paraqiten me CV dhe karte identiteti, Adresa: Tek tregu Çam

Botuar më 22/05/2018

ORIGINAL MARINES Kërkon të punësojë Pergjegjes

Dyqanesh per filialet Tirane/Durres. Kerkohet eksperience mbi 5 vjet ne kete fushe. Te interesuarit te paraqiten me CV prane “Original Marines” Teg

Botuar më 21/05/2018

ORIGINAL MARINES Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune per filialin e saj ne TEG. Me eksperience pune te pakten dy vjecare. Te kene Njohuri te nje gjuhe te huaj (italisht, anglisht) dhe njohuri baze ne kompjuter. Te interesuarit te paraqiten me CV prane “Original Marines” Teg

Botuar më 21/05/2018

Mansaku Flowers Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Blv. "Bajram Curri", prane shkolles Besni Sykja

Botuar më 21/05/2018

Butik per Meshkuj me veshje Firmato Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune. Mosha 25 – 30 vjeç, Adresa: 0.683.114.363

Botuar më 21/05/2018