Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Butik tek Tregu Cam Kërkon të punësojë Shitese

Puna turni I ose II. Me eksperience pune. Te jene te paraqitshme Prioritet kane personat qe dine te flasin mire Anglisht ose Turqisht. Pagesa e kenaqshme + siguracion Te interesuarat te paraqiten me CV dhe karte identiteti, Adresa: Tek tregu Çam

Botuar më 22/05/2018

ORIGINAL MARINES Kërkon të punësojë Pergjegjes

Dyqanesh per filialet Tirane/Durres. Kerkohet eksperience mbi 5 vjet ne kete fushe. Te interesuarit te paraqiten me CV prane “Original Marines” Teg

Botuar më 21/05/2018

ORIGINAL MARINES Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune per filialin e saj ne TEG. Me eksperience pune te pakten dy vjecare. Te kene Njohuri te nje gjuhe te huaj (italisht, anglisht) dhe njohuri baze ne kompjuter. Te interesuarit te paraqiten me CV prane “Original Marines” Teg

Botuar më 21/05/2018

Mansaku Flowers Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Blv. "Bajram Curri", prane shkolles Besni Sykja

Botuar më 21/05/2018

Butik per Meshkuj me veshje Firmato Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune. Mosha 25 – 30 vjeç, Adresa: 0.683.114.363

Botuar më 21/05/2018

Firma Italiane LAGHI sh.p.k E cila operon në Shqipëri prej më shumë se 20 vjetësh, e certifikuar me ISO 9001 për cilësinë. Hap linjën e RE në katin e 3-të për prodhimin e veshjeve dhe kërkon të punësojë me dhe pa ekperiencë: Punetore

Për repartet e rrobaqepësisë, prestarisë, modelistikës, palosjes. Ofrohen kushte bashkëkohore pune si dhe pagesë ndër më konkurrueset në treg. Për personat pa eksperiencë, që duan të punësohen, ofrohen falas trajnime përgatitore për prerje, qepje dhe njohuri të këmishës nga A në ZH!!!, Tiranë, Adresa: Rruga Tre Dëshmorët, Ish kombinati ushqimor (përballë KMY)

Botuar më 20/05/2018

FIRMA AFM RROBAQEPESI GJERMANE Kërkon të punësojë Punetore

Paketuese (per paketimin e prodhimit), Adresa: Rr. “5 Maji”, mbrapa qendres Concord, prane Firmes Sukaj

Botuar më 19/05/2018

Kompania IL Cammino shpk, nje kompani ne fushen e tregetise se kepuceve Kërkon të punësojë Operatore

/ Shitese ne dyqan. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin dhe te dergojne CV ne ilcammino2010@gmail.com, Adresa: Rr. “5 MAJI“, ISH FABRIKA E PERPUNIMIT TE LEKURES.

Botuar më 19/05/2018

Mini Punishte Kërkon të punësojë Makiniste

Specialiste paga shume e kenaqshme Kushte komode pune, Tiranë, Adresa: Sheshi Willson, ne Tirane te Re, Perballe postes dyqani Goga Shoes

Botuar më 19/05/2018

Kemishari ne Kamez Kërkon të punësojë Prestar

- Prestare. Te kete eksperience pune. Te jete i/e sakte. Te kete vullnet dhe deshire per te punuar. Te jete i/e pergjegjshem. Paga e kenaqshme, Adresa: Kamez, 200m nga rruga e Laknasit

Botuar më 18/05/2018