Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkojme Rrobaqepese

Me eksperience pune per qepje pantallonash.. Paga 30.000 leke. Sigurime shoqerore 100...

Botuar më 13/01/2019

Altin Mici Atelie Kërkon të punësojë Staf

Te specializuar ne qepje kryesisht ne fushen e veshjeve per meshkuj. Perkatesisht 1.Kemishe 2.Pantallon klasik. 3.Xhakete klasike, Adresa: Afer Kafe Flora

Botuar më 22/01/2019

Altin Mici Atelie Kërkon të punësojë Staf

Staf per shitje. Te jene te specializuar per shitje. Preferohet me eksperience ne sektor te ngjashem, Adresa: Afer Kafe Flora

Botuar më 22/01/2019

Pastrim Kimik Esta Kërkon të punësojë Punonjese

Per pastrim kimik. Te njohe te gjitha proceset e punes te pastrimit kiminMe eksperience pune. Paga e kenaqshme

Botuar më 21/01/2019

Firma Italiane LAGHI sh.p.k E cila operon në Shqipëri prej më shumë se 20 vjetësh, e certifikuar me ISO 9001 për cilësinë Hap linjën e RE për prodhimin e veshjeve dhe kërkon të punësojë me dhe pa eksperiencë Punetore

Për repartet e rrobaqepësisë, prestarisë, modelistikës, palosjes. Ofrohen kushte bashkëkohore pune si dhe pagesë ndër më konkurrueset në treg. Për personat pa eksperiencë, që duan të punësohen, ofrohen falas trajnime përgatitore për prerje, qepje dhe njohuri të këmishës nga A në ZH!!!, Tiranë, Adresa: Rruga Tre Dëshmorët, Ish kombinati ushqimor (përballë KMY)

Botuar më 21/01/2019

DYQANI AQUAMARINE (TEG) Kërkon të punësojë Shitese

Te kene eksperience pune. Te kene njohuri te gjuhes angleze & italiane. Puna 6 ore ne dite. Ju lutem dergoni CV-ne tuaj me foto ne adresen e emailit

Botuar më 21/01/2019

KINGSMAN Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 20-40 vjeç. Te jete e paraqitshme. Paga e kenaqshme + %. Pa preukopime. Prioritetin me te larte kane personat qe kane punuar ne linjen e burrave. Dergoni CV me foto ne: kingsmansuit@hotmail.com. Ju lutemi CV pa foto nuk pranohen. Telefonatat nga ora 9.00-21.00, Adresa: Tirana Ring Center

Botuar më 19/01/2019

RROBAQEPESI TAILOR Kërkon të punësojë Punetore

Te specializuar per qepjen e pantallonave te burrave, Tiranë, Adresa: Rr. Shyqyri Brari, prane kopeshtit zoologjik

Botuar më 18/01/2019

RROBAQEPSI NE PORCELAN Kërkon të punësojë Kontrollore cilesie

Ofrohen pagesa shume te mira (paga mbi nivelin e tregut). E Diela pushim, Adresa: Porcelan.

Botuar më 18/01/2019

RROBAQEPSI NE PORCELAN Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Lineare, Travete, Braco. Ofrohen pagesa shume te mira (paga mbi nivelin e tregut). E Diela pushim, Adresa: Porcelan.

Botuar më 18/01/2019

RROBAQEPSI NE PORCELAN Kërkon të punësojë Pergjegjese

Linje. Ofrohen pagesa shume te mira (paga mbi nivelin e tregut). E Diela pushim, Adresa: Porcelan.

Botuar më 18/01/2019