Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET Shitese

Paga: Shume e kenaqshme |

ME EKSPERIENCE PUNE, PER BRANDE LUKSOZE, FEMIJE, MESHKUJ, FEMRA . TURNI 6.5.ore, Adresa: Zona Ish Blloku

Botuar më 26/03/2019
Shume e kenaqshme

Kerkohet Rrobaqepese

Profesioniste, 2 persona. Pagesa e diskutueshme, Adresa: Tirane e Re

Botuar më 25/03/2019

Kerkohet Rrobaqepese

Me eksperience pune ne kete profil, mosha 35-45 vjec, Adresa: Rr. Frosina Plaku, prane Hotel Mondialit

Botuar më 25/03/2019

RROBAQEPESI KEMISHARI E CILA SHTON LINJE TE RE Kërkon të punësojë Punonjes

Dhe Punonjese (F/M) rrobaqepesie per te gjitha proçeset e punes. Ofrohet pagese e mire + siguracion, Adresa: Ne hyrje te Yzberishtit, mbrapa spitalit Amerikan 3, godina ngjyre gri, kati II.

Botuar më 25/03/2019

SHOQERIA EGJEU TEKSTILE PER SHTEPI DHE HOTELE Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 25-45 vjeç. Preferohet te jete me eksperience pune. Intervistat nga e Hena ne te Shtune nga oren 9.00-17.00, Adresa: Rr. “Asim Vokshi”, ish Stacioni trenit, prane postes 5/1

Botuar më 25/03/2019

ORIGINAL MARINES Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune per filialin e saj ne Teg. Me eksperience pune te pakten dy vjecare. Te kene Njohuri te nje gjuhe te huaj (italisht, anglisht) dhe njohuri baze ne kompjuter. Te interesuarit te paraqiten me CV prane “Original Marines” Teg, Adresa: Tirane

Botuar më 25/03/2019

Kerkojme Rrobaqepese

Me eksperience pune per qepje pantallonash.. Paga 30.000 leke. Sigurime shoqerore 100% I paguar nga firma. Dita e shtune orari I punes deri ne 13.30, e diela pushim, Adresa: Blloku Magazinave, prane frigoriferit te mishit, Rr. "Siri kodra"

Botuar më 25/03/2019

CTA Distribution shpk (Rrobaqepesi Gjermane ) Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Me /pa experience (femra/meshkuj). Paga shume e mire. Siguracionet te paguara nga firma 100%, Adresa: Rruga Myslym Keta ,perballe AKU ,300 metra mbi Kafen e Rremes

Botuar më 24/03/2019

CTA Distribution shpk (Rrobaqepesi Gjermane ) Kërkon të punësojë Punetore

Paketimi me eksperience. Paga shume e mire. Siguracionet te paguara nga firma 100%, Adresa: Rruga Myslym Keta ,perballe AKU ,300 metra mbi Kafen e Rremes

Botuar më 24/03/2019

CTA Distribution shpk (Rrobaqepesi Gjermane ) Kërkon të punësojë Pastruese

Paga shume e mire. Siguracionet te paguara nga firma 100%, Adresa: Rruga Myslym Keta ,perballe AKU ,300 metra mbi Kafen e Rremes

Botuar më 24/03/2019