Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RROBAQEPESE Mundesi Punesimi! Kerkohen

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Paga dhe kushte shume te mira pune., Adresa: Rr. "Siri Kodra", Blloku Magazinave

Botuar më 23/06/2021
e kenaqshme

SHITESE Kerkohet nje vajze per Shitese ne dyqanin tone!

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Vajza e interesuar duhet te plotesoje kriteret e meposhtme: 1.Te jete e paraqitshme. 2. Me eksperience pune ne shitje rrobash per ferma. 3. Pa angazhime shkolle. 4. Mosha te jete nga 18-25 vjeç. 5. Gjatesia mbi 1.65cm. Orari punes 6:30 me 14:30, Adresa: Tregu "5 Maji". Ju mirepresim!!

Botuar më 22/06/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme

SHITES/E Rrjeti i dyqaneve CLICHÉ (BIZHU DHE AKSESORE MODE) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Turni I: 08:00 - 15:00. Turni II: 14:45 - 21:30. Nese jeni te afte, punetore, me vetebesim e vullnet dergoni CV ne: [email protected] Disponibilitet per te dyja turnet. Nxitoni!!, te interesuarit te jene mbi 20 vjeç, Adresa: PER INTERVISTE PARAQITUNI NGA ORA 10:00 – 14:00 DHE 16:00 - 18:00, perballe Pedonales, qendres Toptani, rr. "Punetoret e Rilindjes". (telefononi nga ora 10:00 – 14:00), te interesuarat te jene mbi 20 vjeç, Adresa: PER INTERVISTE PARAQITUNI NGA ORA 10:00 – 14:00 DHE 16:00 - 18:00, perballe Pedonales, qendres Toptani, rr. "Punetoret e Rilindjes". (telefononi nga ora 10:00 – 14:00)

Botuar më 21/06/2021
e kenaqshme

PUNETORE RROBAQEPESIE FIRMA ZENELI shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per kemishari dhe pantallona, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Blloku i Vilave Selite, Tirana e Re

Botuar më 21/06/2021
e kenaqshme

SHITESE POSITIVO DYQAN KEPUCE & VESHJE Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese dhe kushte shume te mira pune |

Te kete eksperience pune, Adresa: Ne qender te Tiranes, Toptani Shoping Center

Botuar më 21/06/2021
Ofrohet pagese dhe kushte shume te mira pune

SHITESE Unico Style Kërkon të punësojë

Paga: Ofrphet pagese 25.000 leke + % + sigurime shoqerore |

Me eksperience pune. Puna 6 ore ne dite. Te jene shume te komunikueshme, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", poshte Karburant Gulf

Botuar më 20/06/2021
Ofrphet pagese 25.000 leke + % + sigurime shoqerore

PUNETORE RROBAQEPESIE SYMBOL SHPK Kërkon të punësojë

Paga: 36.500 leke + siguracion |

Me ose pa eksperience pune. Transporti i paguar. 4 Jave leje te paguara, shperblim ne fund te vitit, Adresa: Rruga "Jorgo Plaku", qendres Concord Center tek Medreseja,

Botuar më 20/06/2021
36.500 leke + siguracion

RROBAQEPESE B.C DESIGNER Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me dhe pa eksperience pune ne prerje dhe qepje, nese jeni duke kerkuar rritje profesionale dhe pagese financiare te kenaqshme na kontaktoni!, Adresa: Rr. Myslym Shyri, Tiranë

Botuar më 20/06/2021
e kenaqshme

PUNETOR FASONERI NE PASKUQAN 2, KAMEZ qe prodhon pantallona burrash gjysem klasike per eksport kerkon te punesoje

Paga: Ofrohet pagese,kushte shume te mira dhe vazhdimesi pune per nje kohe te gjate |

Meshkuj. Per te punuar ne makine vrimash, butonash, kopsash, prestari dhe pune te ndryshme, kompania siguron transportin me mjetet e veta nga zonat e freskut,brylit,shkolla e bashkuar,allias,babrru,paskuqan dhe nga kombinati., Adresa: godina kater kateshe,perballe xhamise se re,Paskuqan 2,Kamez.

Botuar më 19/06/2021
Ofrohet pagese,kushte shume te mira dhe vazhdimesi pune per nje kohe te gjate

PUNETORE RROBAQEPESIE IDEACAMICIA SHPK Me Adrese Rr: 5 Maji ( ish.kombinati i mishit) Tirane Kërkon të punësojë

Paga: e mire |

Me eksperience dhe pa eksperienece. Shoqeria ofron transport nga Kinostudio deri ne fabrike

Botuar më 18/06/2021
e mire
)