Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Dyqan Intimo Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune. Mosha 20 – 30 vjeç. Paga e kenaqshme + siguracion, Adresa: Rr. “Bardhyl”

Botuar me 24/09/2018

Dyqani KOTON nis aktivitetin, ne Tetor 2018. Ofrojme vend vakant pune ne pozicionin Shites/e

Te interesuarit duhet te plotesojne keto kushte: -Mosha 20-30 vjec - Kohezgjatja e punes afatgjate -Te kete eksperience pune -Te jete i/e komunikueshm/e dhe i/e afte te punoje ne grup. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Tiranë

Botuar me 24/09/2018

RROBAQEPESI "FORTUNA" SHPK Kërkon të punësojë Teknik

Per linjen e prodhimit te pantallonave, Adresa: Tirane

Botuar me 24/09/2018

CTA Distribution shpk (Rrobaqepesi Gjermane ) Kërkon të punësojë Makiniste

/ Travete/ (me experience). Paga vetem per makinistet me experience eshte 1200 leke/dita Netto. Siguracionet te paguara nga firma 100%. Email :ctatirana@gmail.com, Adresa: Rruga Myslym Keta ,perballe AKU ,300 metra mbi Kafen e Rremes

Botuar me 23/09/2018

CTA Distribution shpk (Rrobaqepesi Gjermane ) Kërkon të punësojë Drejtuese prodhimi

–(teknike ). Siguracionet te paguara nga firma 100%. Email :ctatirana@gmail.com, Adresa: Rruga Myslym Keta ,perballe AKU ,300 metra mbi Kafen e Rremes

Botuar me 23/09/2018

CTA Distribution shpk (Rrobaqepesi Gjermane ) Kërkon të punësojë Kontrollore cilesie

Siguracionet te paguara nga firma 100%. Email: ctatirana@gmail.com, Adresa: Rruga Myslym Keta ,perballe AKU ,300 metra mbi Kafen e Rremes

Botuar me 23/09/2018

C.T.A DISTRIBUTION SHPK (Rrobaqepesi Gjermane ) Kërkon të punësojë Punetore

Hapje pune. Siguracionet te paguara nga firma 100%. Email :ctatirana@gmail.com, Adresa: Rruga Myslym Keta ,perballe AKU ,300 metra mbi Kafen e Rremes

Botuar me 23/09/2018

RROBAQEPESI ME POROSI Kërkon të punësojë Rrobaqepese

ME EKSPERIENCE PUNE. PAGA E KENAQSHME. PUNA 8 ORE NE DITE, OFROHEN KUSHTE TE MIRA PUNE, Adresa: MBRAPA KAFE FLORES, RR. “DURRESIT”.

Botuar me 22/09/2018

Butik Lov N Label Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 20-35 vjeç. Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Bardhyl", 200m mbi Bar Olso, ne drejtim te Farmacie nr. 10

Botuar me 21/09/2018

Firma Izopack Austria Kërkon të punësojë Shites

Per materjale ndertimi kryesisht per materjale te sistemit kapot. Te interesuarit preferohen te kete eksperienca te ngjashme si dhe te perdore pirunin per ngarkim-shkarkim. Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e e-mailit ose te kontaktojne ne nr e telefonit

Botuar me 21/09/2018