Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ORIGINAL MARINES Kërkon të punësojë Shitese

Te kene njohuri baze te kompjuterit, me eksperience pune ne kete fushe per filialet e...

Botuar më 15/10/2019

RROBAQEPESE Rrobaqepesi Kërkon të punësojë

Paga: e diskutueshme |

Me eksperience pun, Adresa: Rruga e Elbasanit, prane shkolles se Baletit, Tiranë

Botuar më 21/10/2019
e diskutueshme

RROBAQEPESE Kerkohen Kërkon të punësojë

Paga: 28.000 leke-35.000 leke pus sigurime |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Ali Demi", prane shkolles Kushtrimi Lirise

Botuar më 21/10/2019
28.000 leke-35.000 leke pus sigurime

ADMINISTRATOR Gal Limited Albania Sh.p.k Një kompani e specializuar në prodhimin dhe tregtimin e këpucëve kërkon punesimin e përhershem Administratori Financiar

Paga: midis 500-2000 € neto në muaj,e negociueshme bazuar në përvojën e punes, plus shpërblimet bazuar në përfitimin e kompanisë |

Personat e interesuar duhet të plotesojne keto kushte: Arsimi i larte/Fakulteti Ekonomise. Aftësi te mira drejtuese/menaxheriale Njohuri të shkëlqyera te gjuhes angleze & italiane. Përvojë te mëparshme pune në administratë.? Referenca nga përvojat e mëparshme të punës. Të jetë i disponueshëm për të punuar në Lushnje nga e hëna - premten. Mosha 30 - 45 vjec. Te interesuar iu kërkohet të dërgojnë CV-në e tyre në gjuhen angleze ose italiane nëadresën e mëposhtme të postës elektronike:

Botuar më 21/10/2019
midis 500-2000 € neto në muaj,e negociueshme bazuar në përvojën e punes, plus shpërblimet bazuar në përfitimin e kompanisë

SHOQERIA “ARJETTA COLLECTION” Kërkon të punësojë Punonjes

(Mashkull), ne prese hekurosje perfundimtare te veshjeve, Adresa: Ish Kombinati Ushqimor. Mbrapa Spitalit Amerikan 3

Botuar më 20/10/2019

SHOQERIA “ARJETTA COLLECTION” Kërkon të punësojë Rrobaqepese

(ne makine qepese) me eksperience pune, Adresa: Ish Kombinati Ushqimor. Mbrapa Spitalit Amerikan 3

Botuar më 20/10/2019

SHITESE Butik Rrobash Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per dyqan rrobash, Adresa: Tregu Çam

Botuar më 20/10/2019
e kenaqshme

MALNA TEX SH.P.K Kërkon të punësojë Kontrollore prodhimi

Te kete eksperience ne kontrollin e pantallonit dhe rrobave te punes. Kerkohen kandidate per kete pozicion pune ne dy filialet e prodhimit te kompanise ne Porcelan, Tirane dhe Pakuqan 2, Kamez.Paga dhe kushtet e punes nga me te mirat ne tregun e fasonerise., Adresa: Tirane, rrobaqepesi industriale ne prodhimin e pantallonave dhe rrobave te punes per eksport

Botuar më 19/10/2019

RROBAQEPESE Rrobaqepsia turke Cotex Textile shpk Ne rritje te kapacitetit te prodhimit kerkon staf personeli me dhe pa eksperience si

Paga: konkuruese ne treg |

Cotex Textile siguron:Ambient dhe kushte te mira pune.Staf pergjegjes per kushtet e punonjesve.Trajnim falasTransport falas.Bonuse mujore.Orari i punes:Nga e hene ne te premte 07:30-15:15 dite shtune 07:30-12:45 dite e diele pushim, Adresa: Prane City-Park

Botuar më 19/10/2019
konkuruese ne treg

SHITESE GOLD OPTIKA KERKON TE PUNESOJE SHITESE ME EKSPERIENCE PUNE

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune ne Dyqan Optike

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

SHITESE KERKOJME

Paga: paga e kenaqshme |

Me eksperience pune ne butik meshkujsh, mosha deri ne 35 vjec, Adresa: Rruga Myslym Shyri, afer Karburant Kastratit

Botuar më 17/10/2019
paga e kenaqshme
)