Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Butik V+King kerkon te plotesoje stafin e tij me: Shitese

Puna 7.5 ore/dite 35.000 leke + siguracion. Te jene te komunikueshme. Ofrohen kushte shume te mira pune. Te interesuarat te paraqiten me CV pa foto ne oren 11/00 – 18/00, Adresa: Rr. “Sulejman Delvina” prane postes nr. 8, sheshi Willson

Botuar më 17/07/2018

RROBAQEPESI ITALIANE Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Me dhe pa eksperience pune. Ofrohen paga shume te kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Myslym Keta”, tek kafja e Rremes

Botuar më 17/07/2018

KINGSMAN Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 20-40 vjeç. Te jete e paraqitshme. Paga e kenaqshme. Pa preukopime. Prioritetin me te larte kane personat qe kane punuar ne linjen e burrave. Mund te dergoni CV me foto ne: kingsmansuit@hotmail.com. Ju lutemi CV pa foto nuk pranohen. Telefonatat nga ora 9.00-21.00, Adresa: Tirana Ring Center

Botuar më 16/07/2018

ATELIE ZANA Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Specialiste per veshje te ndryshme per femra Paga e kenaqshme+siguracion

Botuar më 16/07/2018

DYQAN NUSERIE "MY LEDY" Kërkon të punësojë Punonjese

Mundesisht te kete njohuri dhe ne makinen qepese. Te kete arsimin e mesem. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. “Myslym Shyri”

Botuar më 13/07/2018

Fasoneri REI Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Me eksperience pune. Paga shume e mire + sigurime 100% te paguar nga firma. Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Siri Kodra", blloku magazinave, godina jeshile afer karburantit, kati V.

Botuar më 13/07/2018

C.T.A DISTRIBUTION SHPK (Rrobaqepesi Gjermane ) Kerkon:per te dy filialet e saj ne Tirane dhe ne Ndroq Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Transporti per turnin e dyte dhe per ne Ndroq i garantuar nga firmaPaga per rrobaqepeset me experience 1200 leke/dita NettoSiguracionet te paguara nga firma 100%, Tiranë, Adresa: CTA 1 :Rruga Myslym Keta ,perballe AKU ,300 metra mbi Kafen e RremesCTA 2 –Ndroq 10 metra nga Parkut ASHIK

Botuar më 12/07/2018

C.T.A DISTRIBUTION SHPK (Rrobaqepesi Gjermane ) Kerkon:per te dy filialet e saj ne Tirane dhe ne Ndroq Punetor

/ Punetore travete (me eksperience ne rrobat e punes). Transporti per turnin e dyte dhe per ne Ndroq i garantuar nga firmaPaga per rrobaqepeset me experience 1200 leke/dita NettoSiguracionet te paguara nga firma 100%, Tiranë, Adresa: CTA 1 :Rruga Myslym Keta ,perballe AKU ,300 metra mbi Kafen e RremesCTA 2 –Ndroq 10 metra nga Parkut ASHIK

Botuar më 12/07/2018

C.T.A DISTRIBUTION SHPK (Rrobaqepesi Gjermane) Kerkon:per te dy filialet e saj ne Tirane dhe ne Ndroq Pergjegjese

Linje (me eksperience ne rrobat e punes). Transporti per turnin e dyte dhe per ne Ndroq i garantuar nga firma. Paga per rrobaqepeset me eksperience 1200 leke/dita NettoSiguracionet te paguara nga firma 100%, Tiranë, Adresa: CTA 1 :Rruga Myslym Keta ,perballe AKU ,300 metra mbi Kafen e RremesCTA 2 –Ndroq 10 metra nga Parkut ASHIK

Botuar më 12/07/2018