Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkojme Rrobaqepese

Me eksperience pune per qepje pantallonash.. Paga 30.000 leke. Sigurime shoqerore 100...

Botuar më 11/12/2018

NARA CAMICIE ALBANIA Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune. Puna 6-oreshe Paga e kenaqshme, Tiranë

Botuar më 10/12/2018

RROBAQEPESI "FORTUNA" SHPK Kërkon të punësojë Punetore

Me eksperience pune. Paga baze 35.000 leke, Adresa: Rr. Myslym Keta, prane Profarmes

Botuar më 13/12/2018

RROBAQEPESI "FORTUNA" SHPK Kërkon të punësojë Teknik

Per linjen e prodhimit te pantallonave, Adresa: Rr. Myslym Keta, prane Profarmes

Botuar më 13/12/2018

Rrjeti i dyqaneve FLO dhe LTB JEANS ne Tirane Kërkon të punësojë Shitese

1. Mosha 20-30 vjec. 2. Te kete eksperience pune. 3. Te jete e komunikueshme dhe e afte te punoje ne grup. Per me shume kontaktoni ne kete numer, Tiranë

Botuar më 12/12/2018

RROBAQEPESI tek Materniteti i Ri Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Me eksperience pune, te jete e perkushtuar ndaj punes, paga e kenaqshme,, Tiranë

Botuar më 11/12/2018

Kerkojme Rrobaqepese

Me eksperience pune per qepje pantallonash.. Paga 30.000 leke. Sigurime shoqerore 100% I paguar nga firma. Dita e shtune orari I punes deri ne 13.30, e diela pushim, Adresa: Blloku Magazinave, prane frigoriferit te mishit, Rr. "Siri kodra"

Botuar më 11/12/2018

ORIGINAL MARINES Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune per filialin ne Teg. Kerkohet te kene njohuri te gjuhes angleze ose italiane. Te interesuarat te paraqesin nje CV prane dyqanit Original Marines Teg, Adresa: Tirane

Botuar më 10/12/2018

NARA CAMICIE ALBANIA Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune. Puna 6-oreshe Paga e kenaqshme, Tiranë

Botuar më 10/12/2018

SHOQERIA EGJEU TEKSTILE PER SHTEPI DHE HOTELE Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 25-45 vjeç. Preferohet te jete me eksperience pune. Intervistat nga e Hena ne te Shtune nga oren 9.00-17.00, Adresa: Rr. “Asim Vokshi”, ish Stacioni trenit, prane postes 5/1

Botuar më 10/12/2018

Dekathlon Produzione Kërkon të punësojë Inxhiner tekstilesh

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 500 Euro |

Eksperience: 1 vit - 2 vjet, mosha nga 20 -35 vjec, Vorë

Botuar më 09/12/2018
Paga: 500 Euro

Dekathlon Produzione Kërkon të punësojë Inxhiner tekstilesh

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 530 Euro |

Eksperience: 2 vjet - 4 vjet, mosha nga 20- 35 vjec, Vorë

Botuar më 09/12/2018
Paga: 530 Euro