Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BEAUTY POINT NE QTU Kërkon të punësojë Shitese

Te kete njohuri te gjuhes angleze. Te inetersuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te paraqiten prane ambjentit te dyqanit, Tiranë, Adresa: QTU

Botuar më 19/02/2019

Butik Lov N Label Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 20-35 vjeç. Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Bardhyl", 200m mbi Bar Olso, ne drejtim te Farmacie nr. 10

Botuar më 18/02/2019

LTB Jeans hapet se shpejti ne Durres Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 20-30 vjec. Te kete eksperience pune. Te jete e komunikueshme dhe e afte te punoje ne grup. Per me shume kontaktoni ne kete numer, Tiranë

Botuar më 18/02/2019

Kerkohet Rrobaqepese

Me eksperience pune. Me orar te plote ose te pjesshem, Adresa: Rruga e Barrikadave

Botuar më 18/02/2019

Rrobaqepsi Kërkon të punësojë Punonjese

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. Suc, ne Bathore

Botuar më 15/02/2019

Kerkojme Rrobaqepese

Me eksperience pune per qepje pantallonash.. Paga 30.000 leke. Sigurime shoqerore 100% I paguar nga firma. Dita e shtune orari I punes deri ne 13.30, e diela pushim,, Adresa: Blloku Magazinave, prane frigoriferit te mishit, Rr. "Siri kodra"

Botuar më 15/02/2019

Kerkojme Hapese pune

Me eksperience pune per qepje pantallonash.. Paga 30.000 leke. Sigurime shoqerore 100% I paguar nga firma. Dita e shtune orari I punes deri ne 13.30, e diela pushim,, Adresa: Blloku Magazinave, prane frigoriferit te mishit, Rr. "Siri kodra"

Botuar më 15/02/2019

Dyqan Femijesh Kërkon të punësojë Agjente shitjesh

(femra)Puna 6.5 ore ne dite, nje dite pushim ne javePaga e kenaqshme, Adresa: Bllok

Botuar më 14/02/2019

ARES SH.P.K Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Paga: e kenaqshme |

Gjinia: F/M. Me dhe pa eksperience pune, Adresa: Sauk, Tirane

Botuar më 14/02/2019
e kenaqshme

ARES SH.P.K Kërkon të punësojë Mekanik

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Sauk, Tirane

Botuar më 14/02/2019
e kenaqshme