Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BUTIK CASUAL Kërkon të punësojë Shitese

Paga: 20000 leke + sigurime +perqindje |
Përshkrim

Me eksperience pune, Adresa: Tek kryqezimi 21 Dhjetorit

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për veshje dhe mallrat e lëkurës
Butik casual, shitese
Paga: 20000 leke + sigurime +perqindje

Botuar më 15/05/2018

Telefon