Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RROBAQEPESE RROBAQEPESI ME POROSI Kërkon të punësojë

Paga: E KENAQSHME |

ME EKSPERIENCE PUNE. PAGA E KENAQSHME. PUNA 8 ORE NE DITE, OFROHEN KUSHTE TE MIRA PUNE, 1 DITE NE JAVE PUSHIM, Adresa: MBRAPA KAFE FLORES, RR. “DURRESIT”.

Botuar më 17/11/2019
E KENAQSHME

PUNETORE RROBAQEPESIE Arisa Konfeksion sh.p.k Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Punetore makinerie me ose pa eksperience pune (lineare, syzator, 2 gjilperesh, precine, kopse, travete etj). Transporti (furgon, abone) i paguar, Adresa: Rr. "5 Maji", Tirane, prane Tregut te Medresese

Botuar më 17/11/2019
shume e kenaqshme

PUNETORE Arisa Konfeksion sh.p.k Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Punetore Ndihmese (pastrim fijesh, shenime, palosje etj) Transporti (furgon, abone) i paguar, Adresa: Rr. "5 Maji", Tirane, prane Tregut te Medresese

Botuar më 17/11/2019
shume e kenaqshme

MENAXHER/E SHITJESH Masha Globe Kërkon të punësojë

Paga: me perqindje ne baze te shitjes |

Per shitje online per veshje te modes se fundit, Adresa: Rr. "Njazi Meka", Allias

Botuar më 16/11/2019
me perqindje ne baze te shitjes

SHITESE Gallery Fashion Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme+% |

Mosha mbi 25 vjec, Adresa: Rr. Myslym Shyri, Tiranë

Botuar më 15/11/2019
paga e kenaqshme+%

PUNETORE Italian Lab Shpk Fabrike Serigrafie (stampimesh) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(femra). Me ose pa eksperience. Mosha deri ne 32 vjeç. Te jene serioze dhe me deshire per te punuar, Adresa: Sharre, Rruga e Prushit 200m nga rruga kryesore

Botuar më 15/11/2019
e kenaqshme

SHITESE Butik Rrobash Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per dyqan rrobash, Adresa: Tregu Çam

Botuar më 15/11/2019
e kenaqshme

SHITESE RRJETI I DYQANEVE LTB JEANS NE TIRANE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha 20-30 vjec. Te kete eksperience pune. Te jete e komunikueshme dhe e afte te punoje ne grup. Per me shume kontaktoni ne kete numer, Tiranë

Botuar më 14/11/2019
e kenaqshme

PUNETOR/E RROBAQEPSIE Altin Mici Atelie Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohet me eksperience pune, Adresa: prane Kafe Flora

Botuar më 14/11/2019
e kenaqshme

RROBAQEPESE Kerkohen

Paga: 28.000 leke-35.000 leke pus sigurime. |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Ali Demi", Shkoze

Botuar më 13/11/2019
28.000 leke-35.000 leke pus sigurime.
)