Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Iniziative Tessili Albanesi SH.P.K Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Kontrata: Kohe e plote | Paga: ne baze te eksperiences ne kete fushe Leke |

Me ose pa eksperience pune. Kompania italiane qe prej vitesh merret me prodhimin e ke...

Botuar me 14/11/2018
Paga: ne baze te eksperiences ne kete fushe Leke

Kerkojme Rrobaqepese

Me eksperience pune per qepje pantallonash.. Paga 30.000 leke. Sigurime shoqerore 100...

Botuar me 09/11/2018

NARA CAMICIE ALBANIA Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune. Puna 6-oreshe Paga e kenaqshme, Tiranë

Botuar me 06/11/2018

Iniziative Tessili Albanesi SH.P.K Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Kontrata: Kohe e plote | Paga: ne baze te eksperiences ne kete fushe Leke |

Me ose pa eksperience pune. Kompania italiane qe prej vitesh merret me prodhimin e kemishave eshte e interesuar te zgjeroj stafine e saj edhe ne Shqiperi. Ambient mikprites dhe staf bashkepunues. Na kontaktoni ne 0699608707, Tiranë, Adresa: Rruga 3 deshmoret Kashare Tirane

Botuar me 14/11/2018
Paga: ne baze te eksperiences ne kete fushe Leke

LAGHI SHPK Kërkon të punësojë Mekanik

Per linjen e rrobaqepsise. Te interesuarit mund te dergojne CV ne adresen tone te e-mailit, Tiranë, Adresa: Rruga Tre Dëshmorët, Ish kombinati ushqimor (përballë KMY)

Botuar me 13/11/2018

Kerkohet Rrobaqepese

Per rregullime te pergjithshme. Paga 30.000 leke+sigurime shoqerore. Orari i punes 8.30-15.30, Tiranë, Adresa: Rr. "5 Maji"

Botuar me 12/11/2018

RROBAQEPESI "FORTUNA" SHPK Kërkon të punësojë Punetore

Me eksperience pune. Paga baze 35.000 leke, Adresa: Tirane

Botuar me 11/11/2018

RROBAQEPESI "FORTUNA" SHPK Kërkon të punësojë Teknik

Per linjen e prodhimit te pantallonave, Adresa: Tirane

Botuar me 11/11/2018

Kerkohet Rrobaqepese

Per pune seri. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Ali Demi”.

Botuar me 11/11/2018

Fabrike e re ne Vore (Konfeksione, Kemishari) Kërkon të punësojë Punetore

/ Drejtuese teknike. Ofrohen paga te kenaqshme. Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Dibres”, prane spitalit Nene Tereza

Botuar me 11/11/2018

Rrjeti i dyqaneve FLO dhe LTB JEANS ne Tirane Kërkon të punësojë Shitese

1-Mosha 20-30 vjec 2-Te kete eksperience pune 3-Te jete e komunikueshme dhe e afte te punoje ne grup. Per me shume kontaktoni ne nr e telefonit, Tiranë

Botuar me 11/11/2018

Rrobaqepesi Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Per riparime te ndryshme, me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Pallatet Agimi, mbrapa Ami Event

Botuar me 11/11/2018

Kerkojme Rrobaqepese

Me eksperience pune per qepje pantallonash.. Paga 30.000 leke. Sigurime shoqerore 100% I paguar nga firma. Dita e shtune orari I punes deri ne 13.30, e diela pushim, Adresa: Blloku Magazinave, prane frigoriferit te mishit, Rr. "Siri kodra"

Botuar me 09/11/2018