Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kerkojme Rrobaqepese

Me eksperience pune per syzator, lineare dhe pastrimin e fijeve.Pagesa me e mire ne treg dhe kushtet e punes shume te mira.Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Kombinat

Botuar më 23/07/2019

RROBAQEPESI PER FEMRA Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Te jete e specializuar. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Mujo Ulqinaku", ne fund te rrugices se kishtes Katolike

Botuar më 22/07/2019

SHOQERIA “ARJETTA COLLECTION” Kërkon të punësojë Punonjes

(Mashkull), ne prese hekurosje perfundimtare te veshjeve, Adresa: Ish Kombinati Ushqimor. Mbrapa Spitalit Amerikan 3

Botuar më 22/07/2019

SHOQERIA “ARJETTA COLLECTION” Kërkon të punësojë Rrobaqepese

(ne makine qepese) me eksperience pune, Adresa: Ish Kombinati Ushqimor. Mbrapa Spitalit Amerikan 3

Botuar më 22/07/2019

MALNA TEX SH.P.K RROBAQEPESI INDUSTRIALE NE PRODHIMIN E PANTALLONAVE DHE RROBAVE TE PUNES PER EKSPORT KERKON KONTROLLORE PRODHIMI

Te kete eksperience ne kontrollin e pantallonit dhe rrobave te punes. Kerkohen kandidate per kete pozicion pune ne dy filialet e prodhimit te kompanise ne Porcelan,Tirane dhe Paskuqan 2,Kamez. Paga dhe kushtet e punes nga me te mirat ne tregun e fasonerise, Adresa: Tirane

Botuar më 21/07/2019

Butik Absolut Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune. Te kete njohuri te gjuhes Angleze dhe Italiane. Mosha 22-30 vjec. Paga e kenaqshme. Personat e interesuar te dergojne Cv me foto, Tiranë, Adresa: Rr: "Ismail Qemali", Pallati 29, (prane piceri "Eres")

Botuar më 18/07/2019

RROBAQEPESI KEMISHARI Kërkon të punësojë Punonjese

/Pergjegjese Linje. Me eksperience pune. Ofrohet pagese e mire + siguracion, Adresa: Ne hyrje te Yzberishtit, mbrapa spitalit Amerikan 3, godina ngjyre gri, kati II.

Botuar më 17/07/2019

RROBAQEPESI KEMISHARI Kërkon të punësojë Kontrollore cilesie

Me eksperience pune. Ofrohet pagese e mire + siguracion, Adresa: Ne hyrje te Yzberishtit, mbrapa spitalit Amerikan 3, godina ngjyre gri, kati II.

Botuar më 17/07/2019

LUXMODAMARKET shoqeri tregetare e artikujve te modes Kërkon të punësojë Punonjese

Salle/ shitese per dyqanet e saj ne Tirane.- Orari i punes 6 ore e gjysem- Me dy turne sipas javes.- Te jete me banim ne Tirane.- Mosha jo me shume se 35 vjec.- Preferohet me experience pune te ngjashme. - Arsimi /Minimumi me shkolle te mesme...-- Gjithashtu shtojme se ky profesion i lodhshem dhe nen kerkese disipline, nuk jep mundesi dy punesimi, si dhe nuk mund te punosh kur je studente...- Informacionet e tjera jepen gjate intervistes e cila behet ne forme bashkebisedimi. Kontakti per interviste menaxhere Adriana

Botuar më 16/07/2019

"DIVERSO", DYQAN ÇANTASH Kërkon të punësojë Shitese

Orari punes 15:00 - 21:00. Me eksperience pune, mosha mbi 22 vjeç. Te interesuarat te paraqiten ne:, Adresa: Rr. "Durresit", perballe Ministrise se Arsimit

Botuar më 16/07/2019