Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Bar Restorant Boni Kërkon të punësojë Kuzhiniere

Me eksperience pune ne Kuzhine Tradicionale. Paga 40.000 leke – 50.000 leke, Adresa: Para hotel Tirana (15kateshit), ne krahun e djathte te tij

Botuar më 22/05/2018

Bar Restorant Boni Kërkon të punësojë Kamarier

Me ose pa pervoje pune. Paga 15.000 leke – 20.000 leke, Adresa: Para hotel Tirana (15kateshit), ne krahun e djathte te tij

Botuar më 22/05/2018

Bar Restorant Boni Kërkon të punësojë Shefe kuzhine

Paga 55.000 – 60.000 leke, Adresa: Para hotel Tirana (15kateshit), ne krahun e djathte te tij

Botuar më 22/05/2018

PICERI XHINO Kërkon të punësojë Picier

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune ne furre druri. Puna 8 ore. Paga e kenaqshme, Adresa: Ish Parku i Autobuzave, Rruga Kongresi i Lushnjes

Botuar më 22/05/2018
E kenaqshme

PICERI XHINO Kërkon të punësojë Banakiere

(Banakier), me eksperience pune, puna me 2 turne, paga e kenaqshme, Adresa: Ish Parku i Autobuzave, Rruga Kongresi i Lushnjes

Botuar më 22/05/2018

RESTORANT VANGJELI Kërkon të punësojë Kuzhinier

Paga: e kenaqshme |

Ose Ndihmes Kuzhinier. Paga e kenaqshme. Ushqimi dhe fjetja ta garantuara, Adresa: Livadhe, Himare

Botuar më 22/05/2018
e kenaqshme

BAR “DEUTSCHLAND" (PICERI) Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Siri Kodra", tek Dispanceria, prane stacionit te trenit

Botuar më 22/05/2018

Bar Xhangolli Kërkon të punësojë Kamarier

Per turnin e dyte, me dhe pa eksperience pune, paga dhe kushtet e punes te kenqaqshme, Adresa: Kompleksi USLUGA, te stacioni i trenit

Botuar më 22/05/2018

Kreperia Petro Nini Luarasi Kërkon të punësojë Punonjes

/Punonjese.Te rinje dhe te reja, me ose pa eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. Sami Frasheri, perballe shkolles "Petro Nini Luarasi"

Botuar më 22/05/2018

Bar Lokal Kërkon të punësojë Kamarier

Paga e kenaqshme, mosha 18-35 vjec, puna 8 orarshe, Tiranë, Adresa: Stadiumi Dinamo, rruga Emin Duraku

Botuar më 22/05/2018