Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kompleksi Lura II Kërkon të punësojë Kuzhinier

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Gjiri Lalzit

Botuar më 19/02/2019

Kompleksi Lura II Kërkon të punësojë Menaxher

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Gjiri Lalzit

Botuar më 19/02/2019

BAR “DEUTSCHLAND" Kërkon të punësojë Kamariere

-Banakiere (femer). Me ose pa eksperience pune. Nuk ka rendesi mosha, Adresa: Rr. &qu...

Botuar më 19/02/2019

Kerkohen Punonjese

Femra per Mbushje Ulliri (30 persona). Puna 8 ore ne ditë, Pagese dhe kushte pune sh...

Botuar më 14/02/2019

Gold Bar Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Adresa: Astir, Rr. Teodor Keko

Botuar më 21/02/2019

Euro Market Tirana Kërkon të punësojë Sistemuese

Me eksperience pune. Te interesuarat te paraqiten cdo dite tek markei cdo dite ne orarin 12.00-16.00 ose te dergojne CV ne e-mail:

Botuar më 21/02/2019

Euro Market Tirana Kërkon të punësojë Kasiere

Te interesuarat te paraqiten cdo dite tek markei cdo dite ne orarin 12.00-16.00 ose te dergojne CV ne e-mail:

Botuar më 21/02/2019

TELEKOM LOUNGE Kërkon të punësojë Kamariere

FEMER! Me eksperience pune. Kushte shume te mira pune dhe paga e kenaqshme, Adresa: Ish blloku, rruga Ibrahim Rugova, vila Telecom,

Botuar më 20/02/2019

Pasticeri Mon Amour Kërkon të punësojë Shitese

Me dhe pa eksperience pune (per pozicionin e shiteses).Te jene te disponueshme tek te dyja turnet. Mosha mbi 20 vjeç. Te interesuarit mund te dergojne E-mail ne, Adresa: Rr. “Elbasanit", pallati Intesa San Paolo Bank

Botuar më 20/02/2019

Pasticeri Mon Amour Kërkon të punësojë Kasiere

Te jene te disponueshme tek te dyja turnet. Mosha mbi 20 vjeç. Te interesuarit mund te dergojne E-mail ne, Adresa: Rr. “Elbasanit", pallati Intesa San Paolo Bank

Botuar më 20/02/2019

FURRE BUKE-PASTICERI ISTANBUL BAKLAVA Kërkon të punësojë Furrtar / furrxhi

Me eksperience pune, Adresa: Rruga e Kavajes, afer Xhamis

Botuar më 20/02/2019

Cheers Pub Tirana Kërkon të punësojë Kamariere

Turni I dhe II. Te kete eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. “Pjeter Bogdani”, ish blloku

Botuar më 20/02/2019

Cheers Pub Tirana Kërkon të punësojë Banakiere

Turni I dhe II. Te kete eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. “Pjeter Bogdani”, ish blloku

Botuar më 20/02/2019