Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Banakier/e

Wine Bar

Kriteret

me eksperience pune
30-45 vjeç
Te jene fleksibel me oraretTe jene te komunikueshem dhe te sjellshem me stafin

Detyrat

e kenaqshme dhe kushte te mira pune

Kontakte

Rruga e Elbasanit

Botuar më 10/09/2019