Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Bar Kafe Roma Kërkon të punësojë Pastruese

Mosha 30 – 50. Puna 2 here ne dite: ne mengjes 07:00 – 08:00 dhe ne dreke 15:00 – 16:00.Paga e kenaqshme, Adresa: Tek pallatet Agimi

Botuar më 24/01/2019

Bliss kafe Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga: e kenaqshme |

Te kete eksperience pune, Tiranë, Adresa: Tek shkolla Edit Durhan

Botuar më 23/01/2019
e kenaqshme

BAR KAFE Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Fortuzi"

Botuar më 23/01/2019

BAR KAFE Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Fortuzi"

Botuar më 23/01/2019

Bar Restorant "Ajsberg" Kërkon të punësojë Kamarier restoranti

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. “Dibres”, perballe spitalit Nene Tereza. Per me teper informacion kontaktoni ne:

Botuar më 23/01/2019

BAR VOTRA Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Adresa: Brryli, tek rrethrrotullimi

Botuar më 23/01/2019

"PASTIÇERI REKA" Kërkon të punësojë Pasticier/e

Me eksperience pune mbi 2 vjet-pune. Te interesuarat te na kontaktojne ne adresen e mail (CV vetem me foto, pa foto eleminohen): punesim@pasticerireka.al ose ne nr., Adresa: 1) Pazari Ri. 2) Rr. "Komuna Parisit", Adresa: 1) Pazari Ri. 2) Rr. "Komuna Parisit"

Botuar më 23/01/2019

Bar Kafe Bora Kërkon të punësojë Kamariere

Turni I, Adresa: Rr. “Barrikadave", mbrapa Maternitetit

Botuar më 23/01/2019

MARKET JOENA Kërkon të punësojë Kasiere

/Punonjese çmimesh. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit TurkPer me teper kontaktoni ne

Botuar më 23/01/2019

MARKET JOENA Kërkon të punësojë Punonjese

(detergjent ushqimore dhe kozmetik), Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit Turk

Botuar më 23/01/2019