Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

Njoftime pune - TONY'S RESTORANT COFFEE SHOP kerkon te zgjeroje staf me: * Pjatalares/e. * Kuzhinier/e. * Ndihmes Kuzhinier/e. * Banakier/e. * Kamarier/e.

Kriteret

1 dite ne jave pushim

Detyrat dhe Pagesa

OFROHEN PAGESA TE LARTA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Kontakte

Rruga "Sami Frasheri", pallati Nobis

Botuar më 28/09/2023

)