Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

Njoftime pune - PASTIÇERI - FURRE BUKE "OXHAKU"! Kerkon te plotesoje stafin me: * FURRXHI. * NDIHMES FURRXHI. * PASTIÇIERE. * NDIHMES PASTUCIERE

Kriteret

Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

OFROHEN PAGA TE LARTA

Kontakte

Tek Oxhaku. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 04/02/2023

)