Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Hotel Boutique Vila Verde Kërkon të punësojë Kamarier

Bari. Me eksperience pune. Te komunikoje Anglisht. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Adresa: Rr. “Isa Boletini”

Botuar më 18/06/2018

ROEL Gelateria Kërkon të punësojë Shitese

Akullore, mosha deri ne 35 vjec, Adresa: Rr."Durresit", ne Qender te Tirane, afer Kafe Flores

Botuar më 18/06/2018

Piceri Roma tek Fresku Kërkon të punësojë Shperndares

2 Motorrist, me motorrat e tyre, te kene patenten perkatese, me eksperience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Perballe me pasticerine Melisa

Botuar më 18/06/2018

Cassa de la Pasta Fresca Kërkon të punësojë Kamarier/e

Te jene korrekt dhe serioze ne pune, Adresa: Rr. “Naim Frasheri”

Botuar më 18/06/2018

Cassa de la Pasta Fresca Kërkon të punësojë Banakier/e

Te jene korrekt dhe serioze ne pune, Adresa: Rr. “Naim Frasheri”

Botuar më 18/06/2018

Cassa de la Pasta Fresca Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Te jene korrekt dhe serioze ne pune, Adresa: Rr. “Naim Frasheri”

Botuar më 18/06/2018

Cassa de la Pasta Fresca Kërkon të punësojë Pastruese

Te jene korrekt dhe serioze ne pune, Adresa: Rr. “Naim Frasheri”

Botuar më 18/06/2018

Blow Bar Kërkon të punësojë Banakier

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rr."Bill Klinton", Kodra e Diellit

Botuar më 18/06/2018

Kompleksi Lura II Kërkon të punësojë Masazhatore

Transport I siguruar. Puna 8 ore ne dite, Adresa: Gjiri Lalzit

Botuar më 18/06/2018

Kompleksi Lura II Kërkon të punësojë Estetiste

Transport I siguruar. Puna 8 ore ne dite, Adresa: Gjiri Lalzit

Botuar më 18/06/2018