Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHPERNDARES PICASH

Piceri Kleri

Kërkon të punësojë

Kriteret

(Motorrist)Te kete patente motorri ose makine. Puna 8 ore ne dite. Me motorrin e picerise

Detyrat dhe Pagesa

40.000 Leke

Kontakte

Ish Fusha e Aviacionit
Tiranë

Botuar më 30/07/2020

)