Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

FURRE BUKE PASTIÇERI "LEJ LAJ"

Kriteret

Ne furre buke pastiçeri. Te jete e komunikueshme, te punoje ne grup.Mosha mbi 20 vjeç

Detyrat dhe Pagesa

Shume e kenaqshme

Kontakte

Rruga Petro Nini Luarasi, Mbi shkollen e Baletit, prane njesise bashkiake nr.1-2

Botuar më 14/02/2020

)