Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

FURRE BUKE-PASTICERI ELINIKON

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune
Mundesi altrernimi te turneve. Te komunikueshem dhe korrekte ne pune.

Detyrat dhe Pagesa

Shume e mire
Mund te na telefononi per te lene intervisten tuaj ne nr e kontaktit (orari i telefonatave nga ora 8:00-16:00) ose ne adresem E-mail:

Kontakte

Rr. e Kavajes, ish parku - Pallatet Delijorgji
Tiranë
Elinikontirana@yahoo.com
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 09/10/2019

)