Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

FISH SHOP RESTORANT

Kërkon të punësojë

Kriteret

Peshku. Ofrohen kushte shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

Shume e mire

Kontakte

Rr. “Elbasanit”, prane Drejtorise se Higjenes

Botuar më 10/10/2019

)