Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Piceri Neri Kërkon të punësojë Shperndares picash

(Motorrist) me motorrin e picerise. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda...

Botuar më 16/07/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Ndihmes picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 16/07/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 16/07/2019

BAR M'ROOMS Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. "Frosina Plaku", kompleksi Kontak...

Botuar më 16/07/2019

Kerkohet Picier

Me eksperience pune. Paga 40.000 leke+siguracione+ ushqim. Nje dite ne jave pushim, T...

Botuar më 11/07/2019

PASTIÇERI PASHA TURKE Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

(3 punonjes) per zonen e Jugut; Shqiperine e Mesme dhe per Tiranen. Me eksperience pune. Mosha 25 - 40 vjeç

Botuar më 18/07/2019

Furre Buke Pasticeri Aldo Kërkon të punësojë Shitese

Per turnin e dyte, me eksperience pune me orar te plote ose te reduktuar. Kushte te mira pune dhe paga mjaft e mire, Adresa: 1) Tek Komuna e Parisit, Prane EHW dhe 2) Tek Liqeni, prane kopeshtit zoologjik

Botuar më 18/07/2019

Furre Buke Pasticeri Aldo Kërkon të punësojë Specialist

Brumi. Me eksperience pune. Kushte te mira pune dhe paga mjaft e mire, Adresa: 1) Tek Komuna e Parisit, Prane EHW dhe 2) Tek Liqeni, prane kopeshtit zoologjik

Botuar më 18/07/2019

Diamond Caffe Kërkon të punësojë Banakier

Turni 3. Me eksperience pune. Paga e kenaqshme. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: 21 Dhjetori

Botuar më 18/07/2019

Hotel Boka Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune, Adresa: Sheshi Avni Rustemi, Pazari Ri

Botuar më 18/07/2019

Hotel Boka Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune, Adresa: Sheshi Avni Rustemi, Pazari Ri

Botuar më 18/07/2019

Fast Food Piceri Kreperi "No Name" Kërkon të punësojë Punonjes fast-foodi

Te kete njohuri dhe ne berjen e krepave dhe picave, Tiranë, Adresa: Komuna e Parisit prane kompleksit Olimpik

Botuar më 18/07/2019

Bar Kafe Ally Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune. Puna me kohe te plote, Adresa: Rr. “Durresit”, ngjitur me mullirin e vjeter

Botuar më 18/07/2019

Bar Kafe Ally Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Puna me kohe te plote, Adresa: Rr. “Durresit”, ngjitur me mullirin e vjeter

Botuar më 18/07/2019

Bar Kafe Ally Kërkon të punësojë Pastruese

Puna part time, Adresa: Rr. “Durresit”, ngjitur me mullirin e vjeter

Botuar më 18/07/2019