Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MENAXHER SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

/ AGJENT/E SHITJESH per Tiranen dhe rrethet. Te jete i pajisur me patente B, C + CAP...

Botuar më 21/09/2020
shume e kenaqshme

BANAKIERE ELIXR LOUNGE BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me kohe te plote, me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te dergojne sms me pozicionin per te cilin interesohen dhe do te kontaktohen, Adresa: Don Bosko, tek kompeksi Fiore Di Bosco, Tiranë

Botuar më 26/09/2020
e kenaqshme

KAMARIERE ELIXR LOUNGE BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me kohe te plote, me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te dergojne sms me pozicionin per te cilin interesohen dhe do te kontaktohen, Adresa: Don Bosko, tek kompeksi Fiore Di Bosco, Tiranë

Botuar më 26/09/2020
e kenaqshme

SANITARE ELIXR LOUNGE BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te dergojne sms me pozicionin per te cilin interesohen dhe do te kontaktohen, Adresa: Don Bosko, tek kompeksi Fiore Di Bosco, Tiranë

Botuar më 26/09/2020
e kenaqshme

BANAKIER/E Bar kafe tek Albani Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Pazari i Ri

Botuar më 26/09/2020
e kenaqshme

KAMARIER Bar kafe tek Albani Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Pazari i Ri

Botuar më 26/09/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E RESTORANT PICERI NEW KING HOUSE Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Bari dhe restoranti. me ose pa eksperience pune. kontakto ne: 0689036666, kushte shume te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne what's app, Adresa: Mbrapa Casa Italias

Botuar më 26/09/2020
Ofrohet pagese shume e mire

KAMARIER/E DISTRICT LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohet me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune., per me shume informacion kontaktoni ne nr:

Botuar më 26/09/2020
e kenaqshme

SANITARE HOTEL "VILA E ARTE" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme + siguracion |

Per Hoteleri – Lavanteri, kushte te mira pune (klientele e huaj), Adresa: Rr. "Qemal Stafa", prane Prokurorise se Pergjithshme

Botuar më 26/09/2020
Ofrohet page e kenaqshme + siguracion

PUNONJES/E Market ne Himare

Paga: Ofrohet pagese e mire dhe kushte te mira pune |

Puna afat gjate per gjith vitin. Te jene korrekt dhe serioze ne pune, Adresa: Himare. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 26/09/2020
Ofrohet pagese e mire dhe kushte te mira pune

KAMARIERE Bar Briker Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Te interesuarat te paraqiten me CV ne adresen: Rr. “Barikadave”, prane ish Kinema 17 Nentori

Botuar më 26/09/2020
e kenaqshme
)