Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SANITARE

FURRE BUKE-PASTICERI ELINIKON

Kërkon të punësojë

Kriteret

Puna me orar te plote 8 ore ose te pjesshme (18:00-23:00)

Detyrat dhe Pagesa

Paga e kenaqshme

Kontakte

Rruga e Kavajes, ish parku, tek pallatet e Delijorgjit
Tiranë
Elinikontirana@yahoo.com
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 07/10/2019

)