Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamariere

Restoranti. Puna turni I, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se. Orari i tele...

Botuar më 11/12/2018

Kerkohen Punonjese

Femra per Mbushje Ulliri, Puna 8 ore ne ditë, Pagese dhe kushte pune shume te mira, ...

Botuar më 11/12/2018

RESTORANT PESHKU "PIREU FISH" Kërkon të punësojë Punetore

Kuzhine/Pjatalarese. Puna turni II, Adresa: Rr. "Elbasanit”, prane Drejtorise ...

Botuar më 10/12/2018

Furre Buke Kërkon të punësojë Furrtar / furrxhi

Per furre buke, Adresa: Prane shkolles Petro Nini

Botuar më 11/12/2018

BAR KAFE CORNER Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Adresa: Prane Akademise se Arteve

Botuar më 11/12/2018

Bar Family Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune. Mosha deri ne 45 vjec. Preferohet me banim afer zones, Adresa: Tek ish Parku Autobuzave

Botuar më 11/12/2018

Bar Hotel Edisem Kërkon të punësojë Pastruese

Mosha deri 55 vjeç. Me eksperience pune. Te jete korrekte dhe serioze ne pune. Ofrohet page e kenaqshme, Adresa: 500m nga nga Casa Italia

Botuar më 11/12/2018

Izzy Living Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune, Adresa: Rr."Pjeter Bogdani", nr 6, prane shkolles 11 Janari

Botuar më 11/12/2018

XHEKO IMPERIAL Kërkon të punësojë Recepsioniste

Te zoteroje gjuhen angleze, preferohen edhe gjuhe te tjera si Italisht, gjermanisht.Te jete e komunikueshmeTe kete mbaruar bachelorTe dergojne CV ne, Tiranë

Botuar më 11/12/2018

Kerkohet Kuzhiniere

Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Tek Pazari Ri, ne krah te Neptunit.

Botuar më 11/12/2018

Kerkohet Kamarier/e

Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Tek Pazari Ri, ne krah te Neptunit.

Botuar më 11/12/2018

Kerkohet Zgarist

Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Tek Pazari Ri, ne krah te Neptunit.

Botuar më 11/12/2018

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamariere

Restoranti. Puna turni I, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se. Orari i telefonatave mbas ores 10.00

Botuar më 11/12/2018