Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamariere

/Kamarier. Me eksperience pune, Adresa: Adresa 1: Blv. “Zogu I”, prane stacioni t...

Botuar me 21/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Kamarier/e

Per restorant peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 19/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Pjatalarese

Per restorant peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 19/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Pastruese

Per restorant peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 19/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Shites/e

Peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 19/10/2018

Restorant Piceri Gusto Italiano Kërkon të punësojë Kamariere

(femer). Te dije Italisht, Anglisht. Te kete eksperience pune. Paga shume e mire., A...

Botuar me 18/10/2018

Basic Pica Kërkon të punësojë Shperndares picash

(Motorrist) me motorrin e tij. Me eksperience pune, Adresa: Tek Fresku, kryqezimi i teleferikut

Botuar me 22/10/2018

Fame Bar Kërkon të punësojë Banakier

Me eksperience pune. Mosha 25-40 vjec, Adresa: Rr."Teodor Keko", perballe Kastratit, Astir

Botuar me 22/10/2018

KOMPANIA B&B FOOD SERVICE Kërkon të punësojë Punonjes fast-foodi

(Vajza dhe Djem). Mosha 20-35 vjeç. Me ose pa eksperience pune. Ofrohet pagese shume e mire, kushte te mira pune +sigurime, Adresa: Rr. "Elbasanit", prane Ambasades Amerikane

Botuar me 22/10/2018

KOMPANIA B&B FOOD SERVICE Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune. Te jene te komunikueshem. Ofrohet pagese shume e mire, kushte te mira pune +sigurime, Adresa: Rr. "Elbasanit", prane Ambasades Amerikane

Botuar me 22/10/2018

KOMPANIA B&B FOOD SERVICE Kërkon të punësojë Kasiere

(F). Mosha 20-35 vjeç. Me ose pa eksperience pune. Ofrohet pagese shume e mire, kushte te mira pune +sigurime, Adresa: Rr. "Elbasanit", prane Ambasades Amerikane

Botuar me 22/10/2018

Bar First Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Blv. "Gjergj Fishta", prane ish Ekspozites.

Botuar me 22/10/2018
e kenaqshme

Dyqan Peshku, Pazari i ri Kërkon të punësojë Punetor

Turni I. Paga e kenaqshme, Adresa: Tek Pazari i ri.

Botuar me 22/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier

Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Tek Varri i Bamit

Botuar me 22/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Ndihmes kamarier

Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Tek Varri i Bamit

Botuar me 22/10/2018

Restorant Shoqeria Kërkon të punësojë Banakiere

Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Prane farmacise 10, rr. Bardhyl

Botuar me 22/10/2018