Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RESTORANT PESHKU Kërkon të punësojë Pjatalarese

Përshkrim

Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Varri Bamit, perballe tregut Fruta Perime

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Restorant peshku, pjatalarese

Botuar më 17/05/2018

Telefon