Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bar Pasticeria Franceze Kërkon të punësojë Pastruese

Turni I, Adresa: Ish Blloku. Per me teper kontaktoni ne:

Botuar me 13/11/2018

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamariere

Restoranti. Puna turni I, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se. Orari i tele...

Botuar me 09/11/2018

Bar Restorant Deseo Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience ne Bar dhe Restorant. Paga e kenaqshme+sigurime, Adresa: Perballe Martenitetit te ri

Botuar me 14/11/2018

Bar Restorant Deseo Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhiniere

Paga e kenaqshme+sigurime, Adresa: Perballe Martenitetit te ri

Botuar me 14/11/2018

Kerkohet Teknolog

Bulmeti. Me eksperience pune, Adresa: Tirane. Te interesuarit te dergojne CV ne: hysa.bledar@yahoo.comose te dergojne sms ne whatsApp:

Botuar me 14/11/2018

Bar Coffee Station Kërkon të punësojë Kamarier

Kushte te mira pune. Pagese plus sigurime, Adresa: Rr. "Dibres", perballe Spitalit Amerikan 2

Botuar me 14/11/2018

Kerkohet Furrtar / furrxhi

Paga e kenaqshme, Adresa: Rruga Irfan Tomini, pallati me Shigjeta

Botuar me 14/11/2018

Bar Observator Kërkon të punësojë Banakier

Te kete njohuri ne COCTEILET Baze. Turni II. Kushte te mira pune + sigurime shoqerore, Adresa: Rr. “Dibres”, tek Selvia, pallati Aldent

Botuar me 14/11/2018

Big Market Punonjese

Banaku. Mosha 25 – 50 vjeç, Adresa: Blv. “Zog I”, mbrapa Intermedica (ose mbrapa furrit te bukes Thethi)

Botuar me 14/11/2018

FURRE BUKE NE QENDER TE TIRANES Kërkon të punësojë Shitese

Per punesim me sigurime dhe rroge te mire (sipas kualifikimeve). Kerkojme punonjes te qendrueshem afatgjate.

Botuar me 14/11/2018

FURRE BUKE NE QENDER TE TIRANES Kërkon të punësojë Pastruese

Per punesim me sigurime dhe rroge te mire. Kerkojme punonjes te qendrueshem afatgjate.

Botuar me 14/11/2018

BAR KAFE KRISTALI Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga: e kenaqshme + siguracione |

Me eksperience pune. Puna turni 2, nga e hena ne te premte. Te shtune te diel, puna turni 1, Tiranë, Adresa: Rr. Muhamed Gjollesha, perballe inxhinierise se ndertimit, ne rruge kryesore

Botuar me 14/11/2018
e kenaqshme + siguracione