Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Kuzhinier

Restorant ne zonen e Himares

Kërkon të punësojë

Kriteret

ose Picier. Me eksperience pune. Te jene te edukuar te sjellshem dhe te paster. Fjetja e garantuar. Dergoni CV ne: draudedraude73@gmail.com

Botuar më 17/08/2019