Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RESTORANT NE KARPEN-KAVAJE Kërkon të punësojë Picier

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Restorant ne karpen-kavaje, picier
Përshkrim

Kandidatet duhet te kene eksperience pune te meparshme;- Te kene aftesi shume te mira komunikimi dhe te jene te sjellshem;- Te kene aftesi te mira bashkepunimi dhe organizimi ne grup;- Te zoteroje gjuhen angleze (gjuhet e tjera perbejne avantazh)- Restoranti ofron kushte shume te mira pune;- Page te kenaqshme dhe sigurime shoqerore e shendetsore te paguar;- Gjithashtu sigurohet akomodimi dhe ushqimi.Te interesuarit te telefonojne ne nr. e tel, Kavajë


Botuar më 08/07/2019

Telefon