Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Restorant ne Himare, kerkon te punesoje per sezonin veror: Picier

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Restorant ne himare, kerkon te punesoje per sezonin veror:, picier
Përshkrim

Me eksperience pune. Ofrohet: Pagese e kenaqshme, ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Himare. Kontaktoni ne Viber ose Whap ne:


Botuar më 13/06/2019

Telefon