Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Zgara Korcare Liqeni Kërkon të punësojë Pjatalarese

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Pune me dy turne(nje jave i pari ,nje jave i dyti,nje dite pushimi ne jave,turni par...

Botuar më 14/04/2019
e kenaqshme

Hotel Livia Kërkon të punësojë Kamarier

Adresa: Rr. “Qemal Stafa”, perballe shkolles Fan Noli

Botuar më 22/04/2019

Furre Buke Kërkon të punësojë Bukepjekes

Me eksperience pune, Adresa: Prane spitalit Nen Tereza

Botuar më 22/04/2019

Agjensi Marketingu Free Advertise Kërkon të punësojë Punetor

(M). Mosha 18 deri 24 vjec te jene pa angazhime puna 8 oraresh paga e kenaqshme., Adresa: Rr.Tre Deshmoret Yzberisht perball K.M.Y

Botuar më 22/04/2019

Bar Kafe Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Rr. "Durresit", perballe shkolles "Qemal Stafa"

Botuar më 22/04/2019
e kenaqshme

BAR RESTORANT IL CAVALIERO VEIPOJ Kërkon të punësojë Sallatiere

Paga: e kenaqshme |

Gjinia: Femra/meshkuj. Kushte te mira pune. Nisja ne dt.15 Maj, Adresa: Velipoj

Botuar më 22/04/2019
e kenaqshme

BAR RESTORANT IL CAVALIERO VEIPOJ Kërkon të punësojë Pjatalarese

Kushte te mira pune. Nisja ne dt.15 Maj, Adresa: Velipoj

Botuar më 22/04/2019

BAR RESTORANT IL CAVALIERO VEIPOJ Kërkon të punësojë Kamarier/e

Kushte te mira pune, paga e kenaqshme. Nisja ne dt.15 Maj, Adresa: Velipoj

Botuar më 22/04/2019

Bar Laura Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eskperience pune. Mosha mbi 24 vjec, Adresa: Sheshi Shtraus, (xhamllik)

Botuar më 22/04/2019

JULAND MARKET Kërkon të punësojë Punonjese

Marketi tek Rezidenca Kodra e Diellit Tirane, dhe Rruga Mine Peza. Me dhe pa eksperience pune (me eksperience perben avantazh). Mosha deri ne 40 vjeç. Te jene te perkushtuara ne pune dhe pa angazhime. Paga dhe kushte pune te kenaqshme. Transport i siguruar per punonjeset e turnit te dyte

Botuar më 22/04/2019