Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamariere

Me eksperience pune, Adresa: Blv. “Zogu I”, prane stacioni te trenit.

Botuar me 21/09/2018

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamariere

Restoranti. Puna turni I, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se. Orari i tele...

Botuar me 20/09/2018

Kerkohet Staf Financiere

Me eksperience pune mbi 5 vjet dhe te dije programet Alfa, Financa 5 me mundesi rritj...

Botuar me 14/09/2018

Kerkohet Staf Shofer

Me pervoje pune ne shperndarje buke dhe uje te bidonave 6 dhe 10 liter (me interest ...

Botuar me 14/09/2018

Kerkohet Staf Elektromekanik

Me pervoje pune ne furra buke , ose linja prodhimi agroushqimore

Botuar me 14/09/2018

FURRE BUKE-PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë Kamarier/e

Mosha mbi 18 vjec. Puna me turne. Te interesuarit te kontaktojne ne adresen e email-it ose ne nr e kontaktit:, Tiranë, Adresa: Rruga e kavajes, ish parku I autobuzave, tek pallatet Delijorgji

Botuar me 21/09/2018

FURRE BUKE-PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 18-35 vjec. Eksperienca e meparshme perben avantazh. Te jete njohese e nje gjuhe te huaj ( anglisht, italisht, greqisht) Te interesuarit te kontaktojne ne adresen e emailit ose ne nr e tel:, Tiranë

Botuar me 21/09/2018

FURRE BUKE-PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë Ndihmes furrxhi

Mosha mbi 18 vjec. Eksperienca perben avantazh. Te interesuarit te kontaktojne ne adresen e emailit ose ne nr e tel:, Tiranë

Botuar me 21/09/2018

PUNISHTE PER PUNIM BRUMI Kërkon të punësojë Punonjese

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Per prodhim brumi. (6 persona, femra) Me ose pa eksperience pune Mosha 30-42 vjec. Te jene te rregullta korrekte familjare, Tiranë, Adresa: Rr. “Kongresi I Manastirit”, midis spitalit nr. 5 dhe kryqezimit te oxhakut te Shkolles Bashkuar

Botuar me 21/09/2018
e kenaqshme + sigurime

Ejsel Restorant Kërkon të punësojë Ndihmes kamariere

Mosha 18-25 vjece. Orari punes 10:00-16:00, Adresa: Ura e Kavajes

Botuar me 21/09/2018

KREPERI FAST FOOD "PLATEA" Kërkon të punësojë Punonjes fast-foodi

(M/F). Me ose pa eksperience pune. Puna me turne, 4 ose 8 ore ne dite. Kriteret per punetorin Mashkull: Te jete specialist ne kete fushe. Paga shume e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rr. “Don Bosko”, brenda Kompleksi Vizion Plus

Botuar me 21/09/2018

Bar Restorant "Ajsberg" Kërkon të punësojë Punonjes fast-foodi

(F/M). Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Dibres”, perballe spitalit Nene Tereza

Botuar me 21/09/2018

Bar Caleta Kërkon të punësojë Kamarier/e

(M/F) me kohe te plote. Ofrohen kushte shume te mira pune. Page e kenaqshme. Te interesuarit duhet te plotesojne keto kritere: Te kene eksperience pune. Mosha mbi 20 vjeç. Te kete njohuri te programeve baze te kompjuterit. Aplikanti te dergoje CV te shoqeruar me foto ne: aplikoatc@gmail.com, Adresa: Vetem aplikantet e perzgjedhur do te telefonohen per interviste!

Botuar me 21/09/2018

Dyqan Akullore dhe Byreku Kërkon të punësojë Shitese

2 persona. Me orar te plote dhe te pjesshem. Mosha deri 30 vjec. Kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Adresa: Rr. Myslym Shyri

Botuar me 21/09/2018

Kerkojme Punetore

2 Vajza ose zonja te interesuara per punesim qe dine byrek , lakror ose duan te mesojne dhe te punojne ne fushen e prodhimit te brumit( byrek & lakror)

Botuar me 21/09/2018