Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamariere

Restoranti. Puna turni I, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se. Orari i tele...

Botuar më 11/12/2018

Kerkohen Punonjese

Femra per Mbushje Ulliri, Puna 8 ore ne ditë, Pagese dhe kushte pune shume te mira, ...

Botuar më 11/12/2018

RESTORANT PESHKU "PIREU FISH" Kërkon të punësojë Punetore

Kuzhine/Pjatalarese. Puna turni II, Adresa: Rr. "Elbasanit”, prane Drejtorise ...

Botuar më 10/12/2018

Hotel Lubjana ne Durres, Plazh Kërkon të punësojë Recepsioniste

(2 vajza). Turni I dhe II dhe Recepsionist (M) per turnin III. Te dine Anglisht, nje gjuhe e dyte perben avantazh. Te kete njohuri te kompjuterit, Durrës, Adresa: Durres, plazh, lagja 13.

Botuar më 17/12/2018

Hotel Lubjana ne Durres, Plazh Kërkon të punësojë Sanitare

Me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme + siguracion dhe kushte shume te mira pune, Durrës, Adresa: Durres, plazh, lagja 13.

Botuar më 17/12/2018

FURRE BUKE PASTIÇERI LEI & LAI Kërkon të punësojë Furrtar / furrxhi

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Petro Nini Luarasi”, 200m mbi shkollen e Baletit

Botuar më 17/12/2018

Hotel Lubjana ne Durres, Plazh Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune, Durrës, Adresa: Durres, plazh, lagja 13.

Botuar më 17/12/2018

Hotel Lubjana ne Durres, Plazh Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Durrës, Adresa: Durres, plazh, lagja 13.

Botuar më 17/12/2018

FURRE BUKE PASTIÇERI LEI & LAI Kërkon të punësojë Ndihmes furrxhi

Adresa: Rr. “Petro Nini Luarasi”, 200m mbi shkollen e baletit

Botuar më 17/12/2018

FURRE BUKE PASTIÇERI LEI & LAI Kërkon të punësojë Pastruese

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Rr. “Petro Nini Luarasi”, 200m mbi shkollen e Baletit

Botuar më 17/12/2018

Big Dielli Kërkon të punësojë Punonjes/e

Salle., Adresa: Tek Kodra e Diellit, rr. "Rrapo Hekali".

Botuar më 17/12/2018

Bar Trattoria Orzo Kërkon të punësojë Banakier/e

Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Barikadave”, tek Galeria (ish kinema 17 Nentori).

Botuar më 17/12/2018

Bar Trattoria Orzo Kërkon të punësojë Kamariere

Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Barikadave”, tek Galeria (ish kinema 17 Nentori)

Botuar më 17/12/2018