Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Piceri Neri Kërkon të punësojë Picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 18/03/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Shperndares picash

(Motorrist). Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 18/03/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Ndihmes picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 18/03/2019

THE NEST CAFE Kërkon të punësojë Kamariere

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: kodra e diellit prane nenkalimit, prane servis Neptun

Botuar më 21/03/2019

THE NEST CAFE Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: kodra e diellit prane nenkalimit, prane servis Neptun

Botuar më 21/03/2019

Bar Restorant Deseo Kërkon të punësojë Kamarier

Ofrohet page e kenaqshme + sigurime, kushte shume te mira pune, Adresa: Perballe Martenitetit te ri

Botuar më 21/03/2019

Muzik Live Emona 2000 ne qender te Prizrenit Kërkon të punësojë Balerina

Paga e kenaqshme. Sigurohet fjetja dhe transporti, cmimi sipas marrevshjes per kontakt. Te ineteresuarat te kontaktojne ne Viber ose Whatsapp, Adresa: Kosaove/Prizren

Botuar më 21/03/2019

Kerkohen Punonjese

Femra per Mbushje Ulliri. Puna 8 ore ne ditë, Pagese dhe kushte pune shume te mira, me siguracion, Adresa: Rr. “Jordan Misja”, ish UMB-ja, rruga e burgut 313, prane Kolegjit Turk

Botuar më 21/03/2019

Kazino ne Kosove Kërkon të punësojë Krupiere

Vajza. Te jene te komunikueshme, serioze dhe korrekte ne pune., Adresa: Kosove. Per me teper informacion kontaktoni telefon ose ne whatsApp:

Botuar më 21/03/2019

Kerkohen Sistemuese

(vajza dhe djem) produktesh per markete te ndryshme. Mosha 25 - 40 vjeç. Te kene arsimin e mesem. Puna nga e Hena - Shtune, orari 08:00 - 16:00, Adresa: Per me teper informacion kontaktoni ne:

Botuar më 21/03/2019

"ARTIGIANO" RESTORANT PICERI Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

– Një pasion i madh për të mësuar– Ambicie– Standart të lartë të etikës personale në punë– Preçizion dhe memorizim i mirë i proçeseve të punës– Eksperiencë e gjatë pune në kuzhinë (eksperiencat e fituarajashtë shtetit janë të mirëpritura)– Ndjekja me rigorozitet e recetave të dhënaMirëpresim të gjithë kandidatët e interesuar, tëdërgojnë aplikimin e tyre në: artigianotirane@hotmail.com

Botuar më 21/03/2019

"ARTIGIANO" RESTORANT PICERI Kërkon të punësojë Kamarier/e

– Etikë në komunikim– Korrektesë në zbatimin e detyrave-Aftësi për të punuar në grup– Preçizion dhe memorizim i mirë i menusë se restorantit dhemenusë së verërave– Eksperiencë pune në restorante (eksperiencat e fituara jashtështetit janë të mirëpritura)– Ndjekja me rigorozitet e detyrave të dhëna nga shefi i sallës– Standart të lartë të etikës personale në punë

Botuar më 21/03/2019

"ARTIGIANO" RESTORANT PICERI Kërkon të punësojë Financiere

Te kete 3 vjet përvojë në Financë.• Njohuri të thelluara të Fin5 • Eksperiencë e provuar ne punë të ngjashme dhe aftësipër të myllur bilance.• Aftësi për të zgjidhur çështje taktike me anë tëkëshillimit strategjik. Mirëpresim të gjithë kandidatët e interesuar, tëdërgojnë aplikimin e tyre në: artigianotirane@hotmail.com

Botuar më 21/03/2019