Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PICERI IL SOLE Kërkon të punësojë Picier

Me eksperience pune. Paga 40.000 leke+siguracione+ ushqim. Nje dite ne jave pushim, T...

Botuar më 16/05/2019

Te Birra Stela Kërkon të punësojë Pjatalarese

Kontrata: Kohe e plote |

Eksperience: 2 vjet - 2 vjet, Tiranë, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Km7, Mezez, ...

Botuar më 15/05/2019

BAR KAFE Kërkon të punësojë Kamarier

Paga: e kenaqshme |

Turni i II-re, page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Ish Fusha e Aviacionit

Botuar më 22/05/2019
e kenaqshme

Restorant Piceri ARTIGIANO Kërkon të punësojë Picier/e

- Te kene nje pasion te madh per te mesuar. - Ambicie. - Standarte te larta te teknikes personale ne pune. - Eksperience e gjate pune (eksperiencat e fituara jashte shtetit jane te mirepritura). - Ndjekja me rigorozitet te recetave te medha. Tek ARTIGIANO do te keni mundesi te mesoni shume duke punuar ne krah te chef-it. Do shikoni teknika inovative gatimi por edhe do te menaxhoni situate me ngarkese pune. Nese jeni i organizuar, energjik, dini te menaxhoni mire skuadren, mos hezitoni te na dergoni CV-ne tuaj. Ne jemi nje skuader e re ne moshe por me deshire te madhe per te perparuar profesionalisht. Apliko edhe ti qe te behesh pjese e jona!

Botuar më 21/05/2019

Restorant Piceri ARTIGIANO Kërkon të punësojë Kamarier/e

Te kene: - Etike ne komunikim. - Korrektesi ne zbatimin e detyrave. - Aftesi per te punuar ne grup. - Preçizion dhe memorizim i mire i menuse se restorantit dhe menuse se vererave. - Eksperience pune ne restorante (eksperincat e fituara jashte shtetit jane te mirepritura). - Ndjekja me rigorozitet e detyrave te dhena nga shefi i salles. - Standart te larte te etikes personale ne pune. Nese jeni i organizuar, energjik, dini te menaxhoni mire skuadren, mos hezitoni te na dergoni CV-ne tuaj. * Komunikimi ne Anglisht dhe Italisht jane te nevojshme duke qene se mirepresim shume kliente te kombesive te ndryshme. Ne jemi nje skuader e re ne moshe por me deshire te madhe per te perparuar profesionalisht. Apliko edhe ti qe te behesh pjese e jona!

Botuar më 21/05/2019

Restorant Piceri ARTIGIANO Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Disa nga cilesite qe po kerkojme jane: - Nje pasion i madh per te mesuar. - Ambicie. - Standart te larte te etikes personale ne pune. - Precizion dhe memorizim i mire i proceseve te punes. - Eksperience e gjate pune ne kuzhine (eksperincat e fituara jashte shtetit jane te mirepritura). - Ndjekja me rigorozitet e recetave te dhena. Do te keni mundesi te mesoni shume duke punuar ne krah te Chef-it. Do shikoni teknika inovative gatimi por edhe do te menaxhoni situata me ngarkese pune ne kuzhine. Ne jemi nje skuader e re ne moshe por me deshire te madhe per te perparuar profesionalisht. Apliko edhe ti qe te behesh pjese e jona!

Botuar më 21/05/2019

Restorant Piceri ARTIGIANO Kërkon të punësojë Pjatalarese

- Etike ne komunikim. - Korrektesi ne zbatimin e detyrave. - Aftesi per te punuar ne grup. Ne jemi nje skuader e re ne moshe por me deshire te madhe per te perparuar profesionalisht. Apliko edhe ti qe te behesh pjese e jona!

Botuar më 21/05/2019

Bar Kafe Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Rr. "Durresit", perballe shkolles "Qemal Stafa"

Botuar më 21/05/2019
e kenaqshme

Bar Kevin Kërkon të punësojë Sanitare

Mosha deri 50 vjeç, Adresa: Rr. "George W Bush"

Botuar më 21/05/2019

Bar Kevin Kërkon të punësojë Banakiere

Mosha mbi 25 vjeçe, Adresa: Rr. "George W Bush"

Botuar më 21/05/2019

ZGARA E BLLOKUT Kërkon të punësojë Zgarist

Me kohe te plote. Ofrojme kushte te mira pune, page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rr. Abdyl Frasheri, prane sheshit Willson

Botuar më 21/05/2019

Furre Buke Pasticeri Sulltan Bakllava Kërkon të punësojë Shitese

Per furre buke, Tiranë, Adresa: Rr. Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini

Botuar më 21/05/2019